Brezilya

Brezilya, eşsiz konumu, kültürel ve tarihi mirası ve turistik olanakları ile Amerika kıtasında sıkça ziyaret edilen bir sağlık turizmi destinasyonudur. Özellikle plastik ve estetik cerrahi alanında adını duyurmuştur ve her yıl bu tedavileri olmak isteyen sağlık turistlerini ağırlamaktadır.

Brezilya Sağlık Turizmi
Brezilya, konumunda ötürü Amerika kıtasındaki insanlar tarafından sağlık turizmi için sıkça tercih edilmektedir. Sağlık turistlerinin en çok tercih ettiği tedaviler ise estetik, plastik cerrahi ve diş tedavileridir. 2018 yılında, Brezilya’da toplam 1.4 milyondan fazla estetik ve plastik cerrahi işlemi gerçekleştirilmiştir. Bundan dolayı Brezilya, dünyanın plastik ve estetik cerrahi başkenti olarak anılmaktadır.

Brezilya’nın sağlık turizmi sektöründe yaptığı en önemli atılım Pernambuco eyaletinde kurduğu sağlık bölgesidir. Bölgeye yapılan yatırımlara rağmen başkent Sao Paulo, bölgede bulunan 100’den fazla hastane, laboratuvarlar ve kaplıca merkezleri ile Brezilya sağlık turizmi endüstrisinin merkezidir.

1
Şimdi iletişime geç

Bize Ulaşın

2
Hizmet talep formu

Talep Formu

Ayrıntılı bilgi için
bize ulaşabilirsiniz.

Randevu, hizmetlerimiz, talep ve diğer sorularınız için…