Singapur

Singapur, aynı Tayvan gibi özellikle son zamanlarda zenginleşmiş bir ülkedir. Yoksul ve fakir bir ada ülkesi iken, artık uluslararası bir ticaret, finans ve ulaşım merkezi haline gelmiştir. Bu başarıyı sağlık sektöründe de göstermiştir. Sahip olduğu modern tıbbi teknolojiler, alanında uzman doktorları ve kaliteli sağlık hizmetleri ile Singapur, sağlık turizminde öne çıkan ülkelerden biridir.

Singapur Sağlık Turizmi
Singapur, az sayıda doğal kaynağa sahip olmasına rağmen, konumlandırmasını çok iyi yaparak önemli bir turizm merkezi haline gelmiştir. Bu durum, gizlilik, güvenlik ve kaliteli tıbbi tedaviler ile birleşince, özellikle son yıllarda çevre ülkelerden yüzbinlerce sağlık turisti Singapur’u ziyaret etmiştir. Singapur, zengin Ortadoğu ülkeleri ile yaptığı hükümet düzeyindeki anlaşmalar ile ağırladığı sağlık turisti sayısını artırmayı hedeflemiştir.

Singapur, sağlık turizmini geliştirmek ve tanıtmak amacı ile tıbbi teknolojilere büyük yatırımlar yapmıştır. Sağlık teknolojileri alanında faaliyet gösteren dünyanın en büyük 10 şirketinin Güneydoğu Asya bölge merkezleri Singapur’dadır.

1
Şimdi iletişime geç

Bize Ulaşın

2
Hizmet talep formu

Talep Formu

Ayrıntılı bilgi için
bize ulaşabilirsiniz.

Randevu, hizmetlerimiz, talep ve diğer sorularınız için…