Sıkça Sorulan Sorular

E-Health Tour, Dünyadaki en yetkin tıp kurumları ve deneyimli sağlık profesyonelleri tarafından sunulan en uygun kişiye özel sağlık hizmetine ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış çevrimiçi bir platformdur.

Sistemi, isimleri ve kurumları bilen bir yerelden yardım almak her zaman akıllıca ve rahattır. E-Health Tour, Dünyadaki tıbbi yolculuğunuzu kolaylaştırmak için burada. Size dünyanın en iyi doktorları tarafından sağlanan çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Hukuka göre, tıbbi kurumlar hastaların durumundan tıbbi açıdan sorumludur. Seçimlerimizde titiz davranıyoruz ve yalnızca profesyonel ve sorumlu bir şekilde çalışan hastanelerle işbirliği yapıyoruz. Yine de misafirlerimizi hiçbir adımda yalnız bırakmıyor, E-Health Tour’a yolculuklarında onlarla birlikte yürüyor ve karşılaşabilecekleri her türlü sorunu çözmelerine yardımcı oluyoruz.

Size yardım etmek için her zaman buradayız. Uluslararası hasta hizmetleri departmanımız haftanın 7 günü hizmetinizdedir. Bize Whatsapp’tan ulaşabilirsiniz. Detaylar web sitemizin İletişim bölümünde mevcuttur.

Yeni bir hastaysanız, randevunuzu planlamak için lütfen uluslararası hasta hizmetleri departmanımızla iletişime geçin. Randevuyu ayarlamak için, adınızı (pasaportunuzda göründüğü şekliyle), doğum tarihinizi, tıbbi sorununuzun tanımını ve tercih ettiğiniz randevu tarihini sağlamanız gerekecektir. Uzmanımız, uygun bir doktorla bir randevu önerecek ve randevu alacaktır.

Taramalar (CD’de veya filmde X-Ray, MRI, CT, Pet-CT taramaları), tıbbi geçmiş, son laboratuvar çalışmaları (kan analizi ve patolojik incelemeler) dahil olmak üzere tıbbi durumunuzla ilgili tüm bilgileri sağlamalısınız. Gerekirse patolojinin yeniden incelenmesi için parafin blok ve/veya bardak getirmeyi unutmayınız.

Size ve aile üyelerinizin rahat edeceği, hastanelerin yakınında birkaç otel ve daire önerebiliriz. Bütçenize göre otel konaklama düzenlemeleri yapılabilir. Hastalarımıza özel fiyatlar sunuyoruz. Otellerde ücretsiz kablosuz internet erişimi mevcuttur. Diğer seçenekleri de kendi başınıza keşfedebilirsiniz. Hastaneye yatırılırsanız, hastane odasında sizinle birlikte bir kişinin kalmasına izin verilecektir. Bağlı hastanelerimizdeki tüm hasta odaları özeldir.

Konsültasyon ve tedavi işlemlerinizde size yardımcı olmak üzere tercüman görevlendirilecektir. Tercümanlık hizmetini sağlamaktayız. İngilizce yaygın olarak konuşulmakta ve doktorlarımız tarafından yazılmaktadır. Diğer diller için tercümana ihtiyacınız varsa, lütfen bildirin. Taburcu talimatları ve diğer ilgili tıbbi belgeler ücretsiz olarak İngilizce’ye çevrilecektir.

Taburculuk sürecinde doktorunuzla kapanış konuşmasına katılacaksınız. Size tüm tıbbi raporlar ve yapılan tüm görüntülerin yanı sıra olası tedavi önerileri ve ilaç listesi de verilecektir. Tüm tıbbi raporlar İngilizce’ye çevrilecektir. Bundan sonra, son ayrıntılı faturayı alacaksınız.